Hakkımızda


BİZ KİMİZ...

2012 yılında Av. İlker Kerem Uyanık tarafından İstanbul’da kurulan büromuz  2017 yılında Av. Ahmet İrez’in de katılmasıyla “KA Hukuk & Danışmanlık” Bürosu olarak İzmir’de faaliyet göstermeye devam etmektedir. Büromuz, kurulduğu günden bu yana verdiği hizmet kalitesiyle doğru orantılı olarak artan iş hacmi ve personel sayısı ile birlikte; müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda, akademisyen ve alanlarında uzman kişiler ile işbirliği içerisinde etkin ve kaliteli bir hizmet vermeyi prensip edinmiştir. KA Hukuk Bürosu, “Faaliyet Alanları” başlığında bir kısmı detaylandırılan başta şirketler ve ticaret hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, rekabet hukuku, icra iflas ve bankacılık hukuku, gayrimenkul hukuku, borçlar hukuku ve ticari dava takibi dahil çok çeşitli hukuki alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olan butik bir avukatlık bürosudur.
Büromuz, geniş bir sektör ve hukuki işlem yelpazesinde; uzman kadrosu ile ve gerektiğinde Türkiye’nin farklı illerindeki çözüm ortakları ile birlikte, finans kurumlarına, özel şirketlere, ve gerçek kişilere hukuki işlemlerinde yüksek kalitede ve üst düzey bir katılım ile danışmanlık ve dava takip hizmeti vermektedir. KA Hukuk Bürosu, sivil toplum kuruluşlarındaki aktif varlığı ile uygulamaya yönelik bir yaklaşımla faaliyet göstermektedir.
Müvekkillerine stratejik kararların alınması noktasında yol gösteren ekibimiz, piyasa odaklı yaklaşımı ve müvekkillerinin ticari faaliyet ve sektörleri konusundaki derin bilgisi ile yaratıcı ve durum özelinde hukuki görüş ve çözüm önerileri sunmaktadır. Konusunda ileri düzeyde bilgi ve tecrübeye kadromuz ile büromuzun teknik bilgi ve uzmanlığından faydalanan müvekkillerimize süreklilik arz eden bir iletişim imkanı sağlanmaktadır.
KA Hukuk, her zaman yeni fikirlere açık, değişimi güncel olarak takip eden, teknolojik alt yapılarını sonuna kadar kullanan bir hukuk bürosu olarak müvekkillerine en hızlı,en güvenilir ve en doğru bilgilendirmeyi yapmayı amaçlamaktadır.
KA HUKUK ekibi olarak tüm bu süreçte avukatlık ve yasal danışmanlık hizmetlerinin sorumluluğu ve ciddiyetinin bilinciyle titiz ve sonuca odaklı çalışmalarımızla ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız..